Neplač, když zajde slunce, protože kvůli slzám neuvidíš krásu hvězd

Květen 2010

omluva

25. května 2010 v 22:49 | NineSen
Ahojky, tak ze začátku bych se chtěla omluvit, že tu nic nepřibývá. Asi se zdá, že na tenhle blog tak trochu kašlu, ale budete se divit, pracuji na něm skoro každý den. Rozhodla jsem se, že trochu roztřídím anime podle žánrů aby bylo lépe přehledné. Pracuji na tom už asi měsíc. Až to dodělám, ráda bych opravila chyby, které se u některých anime nacházejí, přidala nějaký nový obrázky a to potrvá nejméně další měsíc, jelikož jich zde mám opravdu hodně...až to dodělám mám pro vás připravená další anime s moc hezkými obrázky:)
  Dále bych se chtěla zmínit, že mám pro vás připravenou další rubriku s názvem Anime game. Jak jste si možná všimli, můj blog zaměřuji na vyhledávání hezkých obrázků. Určitě se vám už stalo, že jste na nějaký narazili a v duchu jste si řekli "kéž bych věděl/a ke kterému anime patří, abych se na něj mohl/a podívat." Zároveň s anime filmy jsem zjistila, že hodně moc hezkých obrázků, patří hrám, které bohužel své vlastní anime nemají. Proto právě vytvořím už zmíněnou rubriku Anime game, kde možná objevíte obrázek, který právě hledáte..
   Doufám, že jste tenhle článek pochopili a že alespoň trochu dává smysl. Jelikož ho píšu teď ve 3/4 na 11 v noci, tak mě to opravdu už moc nemyslí..:D
  

  děkuji, že jste můj blog navštívili, vaše NineSenMahou shoujo

22. května 2010 v 15:29 | NineSen