Neplač, když zajde slunce, protože kvůli slzám neuvidíš krásu hvězd

Recenze

29. dubna 2009 v 17:00 | NineSen |  Chrono Crusade
typ: TV
počet epizod: 24
žánr: akce, drama, romantika, fantasy, komedie

dvacátá léta 20. století v této době v Americe je velice poulární vyvolávámí ďábla a satanismus v roce 1928 se věci vymknou z rukou .

Řád sv. Magdalény, který byl vytvořen 100let před začátkem tohoto období bojují proti veškerým věcem, které díky své nerozumnosti a nudě lidí vytvořili.

Do tohoto řádu patří i sestra Rosette (Na jeptišku hodně trhla no a ...to posoudíte sami) má dost problémů ,protože každá její akce skončí výbuchem a hromadou sutin. Rosettě pomáhá velmi silný démon, který ač se zapečetěnými silami dostatečně silný na to aby spolu byli destruktivní dvojky. Dej bůh když někdo Rosettě ublíží nebo jí něco udělá. Časem k sobě do týmu v boji proti zlu přiberou ještě Aze Mariu, která je posel boží a hodně velký nemehlo. Vždy když zpívá narostou jí křídla a léčí lidi. Vzhlédla se v Rosettě a jednou chce dělat to samé co ona. Pak tu je ještě jedna hrdinka čarodějka....Nejdřív Chrona nenáviděla pak jí přestal vadit.

A k tomu důležitému Rosetta má kolem krku takový budík díky němu kontroluje Chrnovu sílu, když ho odjistí Chrno se promění do své pravé podoby. Nesmí tak ale zůstat dlouho protože tenhle budík vysává z Rosetty život a dává ho jako sílu Chrnovi. Takže z toho plyne že čím dýl je Chrno ve své podobě tím míň má Rosette života...Což udělalo ten nejsmutnější konec ze všech konců a abych nezapomněla Rosette hledá svého bratra.

zdroj: zde
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama