Neplač, když zajde slunce, protože kvůli slzám neuvidíš krásu hvězd

Recenze

24. března 2009 v 21:10 | NineSen |  School days
typ: TV
počet epizod: 12
žánr: školní život, drama, romantika, tragédie 
Této anime bych dala 85%

No...ehm....jak bych to popsala....Prostě normální anime, která se odehrává na škole. Hlavní hrdina - Makoto - patří ke všem těm klukům, kteří se holkám dívají rádi pod sukně a rádi si na ně šáhnou. Jenou když jede do školy, v autobuse narazí na krásnou dívku. Hned si ji vyfotí na mobil a nemůže na ni přestat myslet. Samozdřejmě pak zjistí, že ta dívka chodí do stejné školy, ale protože ho hodně zaujme, chce se s ní seznámit a né ji hned dostat do postele......
Tato dívka se jmenuje Kotonoha Katsura. Je inteligentní, půvabná a mohla by mít hodně kluků, ale její největší problém je, že je hrozně stydlivá. Další hlavní hrdinka se jmenuje Sekai Saoinji. Ta narozdíl od Kotonohy, má hodně velké sebevědomí. Sekai se rozhodne, že dá Makota a Kotonohu dohromady. Ale co se nestane i ona se zamiluje do něj a vzniká tu jeden velkej problém. Jak se anime bude dál vyvíjet, na to se podívejte sami..=)

Toto anime bych určitě doporučovala

upozornění: anime má velice tragický a smutný konec, působí na psychyku a v posledním díle se dokonce oběvuje krev. Doufám, že sem vás touto poslední větou neodradila, protože vážně to stojí za to...=)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama