Neplač, když zajde slunce, protože kvůli slzám neuvidíš krásu hvězd

Březen 2009

Recenze

25. března 2009 v 18:57 | NineSen |  Full metal panic
typ: TV
počet epizod: 24
+ 1 OVA
žánr: romantika, akce, drama, komedie

této anime bych dala 74%

tuto anime určitě nedoporučui lidem, kteří nemají rádi konce, které nekončí polibkem ( já mezi ně patřím). Celý příběh čekám kdy si konečně hlavní hrdinka Kaname Chidory dá pusu s druhým hlavním hrdinou a to s Sagarou Sousukem. Ale hlavní je, že zůstali spoulu (bez pusy)...XD

info: Sagara pracuje jako voják a dostane za úkol ochránit Kaname, proto, aby ji nedostali teroristi, kteří usilují o její život.
Práci mu značně komplikuje jeho pitomost - podle něj jsou všichni teroristi, kteří musí být zničeni, naštěstí mu v tom Kaname vždy stihne zabránit. Jednou ji však doopravdy unesou a on ji bude muset zachránit. Od této chvíle, je mizi nimi víc než přátelství. Full metal panic má tři serie a rozhodně dporučuji.

+ 2. SERIE: Full Metal Panic? Fumoffu
+ 3. SERIE: Full Metal Panic! The Second Raid

Recenze

24. března 2009 v 21:52 | NineSen |  Rec
žánr: romantika, komedie

Téro anime bych dala 67%

Matsumaru byl odkopnut dívkou, kterou požádal, aby si s ním vyšla. Když se pokoušel vyhodit lístky do kina, uviděla ho jedna dívka a řekla mu, že by lístky neměl plýtvat, tak ji jeden dal a šel do kina sám. Jenomže v kině tuto dívku znovu uviděl a taky uslyšel, když si nahlas četla titulky.
Toto je příběh lásky mezi obyčejným mužem a dívkou, jejimž snem je stat se daberkou (seiyu). Její byt vyhořel a tak spolu začli žit v jednom pokoji dohromady. Mezitím tato dívka, byla přijata jako seiyu v komerční TV Shomaru

Pěkné anime s dějem, newím co dodat...koukněte ;)

Recenze

24. března 2009 v 21:44 | NineSen |  Inuyasha
typ: TV
počet epizod: 167
žánr: romantika, komedie, akční, bojové, démoni

Této anime bych dala 75%

Inuyasha je krásné anime, ale protože má přes 170 dílů, tak se některé díly pořád opakují. Vlastně se nejedná o nic jiného, než o tom jak Inuyasha pořád bojuje s nějakými démony a Kagome, ho sleduje. Potom se naučí ovládat luk, tak mu bude trochu pomáhat, ale věčinou mu bude chtít pomoct, démon si na ni zasedne a Inuyasha ji bude zachraňovat. Ale i přes toto všechno jsou v této anime moc pěkné díly, nebo záběry, kdy jsou Inuyasha s Kagome spolu.
Jejich hlavním úkolem je sesbírat kousky drahokamu, který Kagome omylem rozbila. Inuyasha ji ze začátku bude pomáhat jen proto, že chce tento diamant pro sebe, aby se stal plným démonem, jako jeho bratr. Tím, že je Inuyasha polovičním démonem a člověkem, to má v životě docela těžký.
Během cesty se k nim přidá ještě liščí démonek Shippou, osmnáctiletý mnich-sukničkář Miroku,
a šestnáctiletá přemožitelka démonů Sango.

Toto anime mě příjde trochu zastaralé díky grafice, ale nenechte se zmást.....

Recenze

24. března 2009 v 21:31 | NineSen |  Shugo Chara
žánr: romantika, komedie, akce, magie

tomuto anime bych dala 98%

Nádherné, dokonalé, úžasné.....těmito slovy bych popsala úplně dokonyle celé anime, ale to vám asi nic neřekne, proto se budu muset trochu rozepsat...=)

Hlavní hrdinka se jmenuje Hinamori Amu a studuje na Seiyo Elementary. Amu nemá moc přátel díky její bojovnosti. Klidně přepere i kluka a v prvním díle je tam ukázána - bych řekla - jako rváč. Je sebevědomá, můžete se všimnout, že na každém oblečení má lebku, ale přesto její růžové vlásky jí dělají malou holčičkou. Jednou, když se probudí, zjistí, že má vedle sebe tři vajíčka( růžové, modré a zelené). Z těchto vajíček se "vylíhnou" Guardian Character, které bude používat při přeměně, aby byla silnější. Potká kluka jménem Ikuto. Ten však patří k těm druhým (zlým). Ikuto se ale do Amu velice zamiluje a i když prohlásí, že jsou nepřátelé na život a na smrt, tak ji pořád zachraňuje....

Toto anime doporučuji na 1 000 %. Je uděláno jak graficky, tak i nápadem strašně moc hezky. Je originální a chvílemi hodně vtipné. Dokonce jsem si napsala díly, které si přehrávám pořád dokola:D

Toto anime má 51 dílů, potom je druhá řada, která se jmenuje Shugo Chara. Doki!, ta newím kolik má epizod...
PS: Ikuto je strašně sexy..XD

Recenze

24. března 2009 v 21:10 | NineSen |  School days
typ: TV
počet epizod: 12
žánr: školní život, drama, romantika, tragédie 
Této anime bych dala 85%

No...ehm....jak bych to popsala....Prostě normální anime, která se odehrává na škole. Hlavní hrdina - Makoto - patří ke všem těm klukům, kteří se holkám dívají rádi pod sukně a rádi si na ně šáhnou. Jenou když jede do školy, v autobuse narazí na krásnou dívku. Hned si ji vyfotí na mobil a nemůže na ni přestat myslet. Samozdřejmě pak zjistí, že ta dívka chodí do stejné školy, ale protože ho hodně zaujme, chce se s ní seznámit a né ji hned dostat do postele......
Tato dívka se jmenuje Kotonoha Katsura. Je inteligentní, půvabná a mohla by mít hodně kluků, ale její největší problém je, že je hrozně stydlivá. Další hlavní hrdinka se jmenuje Sekai Saoinji. Ta narozdíl od Kotonohy, má hodně velké sebevědomí. Sekai se rozhodne, že dá Makota a Kotonohu dohromady. Ale co se nestane i ona se zamiluje do něj a vzniká tu jeden velkej problém. Jak se anime bude dál vyvíjet, na to se podívejte sami..=)

Toto anime bych určitě doporučovala

upozornění: anime má velice tragický a smutný konec, působí na psychyku a v posledním díle se dokonce oběvuje krev. Doufám, že sem vás touto poslední větou neodradila, protože vážně to stojí za to...=)


obrázky

5. března 2009 v 20:22 | NineSen |  Wolf's Rain